Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tesi 08:00 - 17:30
  • 11 Nisan Cd. No:128 Merkez - Suruç / Şanlıurfa
  • 0414 31x xx xx

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tesi 08:00 - 17:30

Hakkımızda

Suruç Beton

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde faaliyet göstermekte olan “Suruç Beton” nun amacı sektöründe profesyonelleşmiş yönetim kadrosu ile müşteri taleplerini en iyi şekilde analiz ederek, doğru çözümler sunmaktadır.

Firmamız verdiği hizmetin her aşamasında, müşterisinin yanında olmayı temel hizmet prensibi olarak benimsemiştir.

Öncelikli hedefimiz; kalite, güven, sürat ilkemizden yola çıkarak ilgili mevzuat hükümleri ve mesleki prensiplerimiz doğrultusunda yatırımcı ve sanayici siz değerli firma sahiplerini hazır beton sektörü ile ilgili en son gelişmeler değişiklik ve yenilikleri de göz önüne alarak gereken verimi en iyi biçim de sağlamaktadır.

Kalite ve güvene önem veren bir kurum olarak, sektörün gereksinimleri doğrultusunda ortaya çıkan standartlara uymak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz, değerlerimiz ile birleştirip “Suruç Beton” olarak; hazır beton sektöründeki tüm değişiklik ve yenilikleri takip ederek çözüm ortağı kimliği ile işletmelerin ihtiyaçlarını görerek ve anlayarak çözmek, rehberlik etmek, dürüstlük, güven, anlayış ve içtenlik olarak belirledik.Bu anlayışla yola çıkan firmamız siz değerli firma sahipleriyle çalışmayı temenni eder, iyi çalışmalar diler.

650x450
650x450
650x450

“Hazır Beton Bizim İşimiz..”

Top